октябрь, 2017 ел
пәнҗешәмбе

Татарстанның Туризм буенча дәүләт комитеты «Идел» кунакханә-туристик комплексы генерал директоры Надежда Исхакованы70 яшьлек юбилее белән котлый.

Сез кунакчыллык индустриясе өлкәсендә эшләү дәверендә көндәлек тормышыгызда һәм эшегездә ярдәм итә алырдай зур тәҗрибә тупладыгыз. Без Сезнеӊ җитәкчелек сәләтегезне, төрле проблемаларны Сезгә хас булганча үлчәп һәм төптән уйлап хәл итә белүегезне күрәбез һәм югары бәялибез.

Эш сөючәнлегегез, зур иҗади потенциал Сезгә, бик кызыклы иҗади проектларны тормышка ашыра алырдай, фикердәшләр төркеме тупларга ярдәм итте. Сезнеӊ фикерләрне яшь хезмәттәшләрегез дә, республика күләмендә генә түгел, ә федераль дәрәҗәдәге тәҗрибәле җитәкчеләр дә тыӊлыйлар.

Сезне чын күӊелдән юбилеегыз белән котлыйбыз, Сезгә ныклы сәламәтлек, бәхет, иминлек һәм Сезнеӊ Татарстан Республикасы туризмын үстерү өлкәсендәге эшегездә зур уӊышлар телибез.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: