Татарстан Республикасының туристлык буенча дәүләт комитетының туристик продуктны алга этәрү бүлегенә «белгечләр» категориясе вазифаларының әйдәүче төркеме буенча кадрлар резервына кертүгә бәйге игълан ителде.

2018 елның 18 октябре, пәнҗешәмбе

Бәйгедә катнашу өчен документлар 2018 елның 18 октябреннән 7 ноябренә кадәр Татарстан Республикасының туристлык буенча дәүләт комитетының эш көннәрендә (9.00 сәгатьтән 18.00 сәгатькә кадәр) кабул ителә. Бәйгене үткәрү өчен фараз ителгән көн-2018 елның 23 ноябре.

Бәйгене үткәрү урыны-Казан шәһәре, Кремль урамы, 35нче йорт (тест) һәм Казан шәһәре, М. Горький урамы, 19нчы йорт (дәүләт комитетының бәйге комиссиясе тарафыннан үткәрелә торган шәхси әңгәмә).

Бәйгене үткәрү тәртибе турында өстәмә мәгълүмат алу өчен дәүләт комитетының кадрлар һәм юридик эш бүлегенә алдагы телефон номерлары буенча мөрәҗәгать итәргә мөмкин: (843) 222-90-29, 222-90-27. Булачак бәйге турында тулырак мәгълүмат дәүләт комитетының http://tourism.tatarstan.ru/rus/konkurs-na-vklyuchenie-v-kadroviy-rezerv.htm рәсми сайтында урнаштырылган.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: